KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14445081
nr 1444 5081
Humberto Couet, "Skymning". Signerad. Olja på pannå, 21x14 cm, yttermått inklusive ram: 31x25 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 januari 2022
kl 18:14:16
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr